Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804361

TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses suurenenud tootmismahtudega pakub Anora Estonia AS tööd TÕSTUKIJUHILE,
kelle igapäevaseks tööks saab olema tootmisliinide, pakke- ja valmiskaubalao teenindamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult varasemat kogemust töötamisel tõstukiga logistika- või tootmisettevõttes.

Ühtlasi soovime, et suhtuksid oma töösse kohusetundlikkuse, täpsuse ja korrektsusega ning oleksid iseloomult positiivne, hea pingetaluvuse ja koostöö tahtega.

Anora Estonia AS pakub Sulle sporditoetust, tasuta lõunasööki, väljaõpet kohapeal, toetavaid kolleege ning pikaajalist töökohta pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Meie juures teenid stabiilset töötasu koos tulemuspõhise boonusega.
Tasu osas oleme paindlikud ning valmis kokkuleppele jõudma – kõik sõltub Sinu pädevusest ning panusest.

Töö toimub Tabasalu lähistel Harku vallas, aadressil Tammi tee 30.
(Ettevõtte töötajatele on organiseeritud transport Tallinna ja töökoha vahel)

Küsi lisateavet telefonil 5058184

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#804361

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

TÕSTUKIJUHT