Tõstukijuht (Ericsson)

MANPOWER OÜ

Tööpakkumise number

597581

Manpower OÜ Tõstukijuht (Ericsson)

Töö kirjeldus

Manpoweri kliendiks olev Ericsson Eesti AS Tallinna tehas on osa rahvusvahelisest Ericssoni kontsernist, mis on maailma juhtivaid sidevõrguseadmete tootjaid ning on telekommunikatsiooni valdkonnas tegev juba üle saja aasta.

Pakume tööd tõstukijuhtidele.

Oled huvitatud? Kandideeri kohe läbi kuulutuse juures oleva lingi või helista ja küsi lisa telefonil 630 6565. Töökoht asub Lasnamäel.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui...
... soovid töötada rahvusvahelises elektroonika ettevõttes
... oled valmis füüsiliseks tööks
... soovid omandada uusi oskusi
... oled valmis vahetustega (k.a öövahetused) tööksAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Soovin kandideerida

Tõstukijuht (Ericsson)


MANPOWER OÜ

Manpower on 1948. aastal USA-s asutatud rahvusvaheline innovatiivseid personalilahendusi pakkuv ettevõte, mis tegutseb 80 riigis ja on enam kui 3,100 kontoriga juhtiv oma ala ettevõte maailmas. Läbi Manpoweri´i leiab tööd üle 3,4 miljoni inimese aastas. Manpower’i pakutavad teenused hõlmavad kogu personalivaldkonda töötajate hindamisest, värbamisest ja rentimisest kuni outsourcing`u ja konsultatsioonideni ning Manpower'i teenuseid kasutab 90% Fortune 500 firmadest.

Manpower’i globaalne võrgustik annab meile võimaluse teenindada oma kliente kõikjal maailmas, ilma et klient peaks selleks ise sobivaid kontakte otsima. Manpower’i tihe koostöö Baltimaades on garantiiks, et suudame oma kliente teenindada ühtviisi kvaliteetselt kõigis kolmes riigis. Oleme oma äritegvuses vastutustundlikud ning keskendudes nii sellele, mida me teeme kui ka sellele, kuidas me seda teeme, on Manpower saanud mitmeid auhindu ning tunnustusi. Eestis oleme saavutanud Jätkusuutliku ettevõtluse indeksis kuldtaseme.
Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2018

World´s Most Ethical Companies 2018

Avan ettevõtte profiili