Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711498

Tõstukijuht (tavaladu)

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on tavalaos
virnastamistõstukiga kaupade paigutamine
laoriiulitele

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • kohusetundlik, täpne ja füüsiliselt vastupidav
  • tõstukijuhi lubade omanik
  • eelneva tõstukijuhi töökogemusega
  • suhtlustasemel eesti keele valdaja
  • valmis töötama graafiku alusel E-R
(vahetustes 06.20-14.50 ja 14.50-23.30)

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • toetavat
  • tööalast väljaõpet (viimane ladustuskõrgus 9,2m)
  • piirkonniti tasuta transporti tööle (Suur-Sõjamäe 70,
Soodevahe küla Rae vald) ja tagasi
  • Coopi töötaja soodustusi (sh poodlemisel ja sportimisel)

Tööpakkumise number
#711498

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem