Värsked tööpakkumised

Tõstukijuht-abitööline (asukohaga Jüris)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419663

Tööpakkumise number

419663

Töö kirjeldus

Võtame tööle kogemustega tõstukijuhi, kelle tööülesannete hulka kuulub ka vahetuse vanemate assisteerimine (sh erinevad füüsilist jõudu nõudvad abitööd).
NB! Töö on vahetustega (hommikune ja pärastlõunane vahetus).
NB! Esimene vahetus algab 5:30. Vajalik oma transport (ühistransport varahommikul ei sõida)

Nõudmised kandidaadile

Tõstuki juhtimise õigus (kehtivad load) ja vähemalt kaheaastane kogemus
Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus
Hea stressitaluvus, kiire töö tegemise soov ja võime
Valmisolek vahetustega tööks (mitte öösel)
Aktiivne ja karske eluviis

Ettevõte pakub

Võimalus töötada edukas ja kiirelt arenevas ettevõttes
Põhipalka ja lisatasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.