Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304182

Tõstuk- ja traktorijuht (Soomes)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helsingis asuv jäätmete taaskasutuse ettevõte otsib tõstukijuhti, materjalide sorteerijat.
Tööülesanneteks on jäätmete vastuvõtmine, sorteerimine, purustamine jne.
Vastuvõetavateks materjalideks on erinevad metallid, elektroonika, kodumasinad, rehvid, autod jne.
Töö eeldab head soome keele oskust, sest tuleb suhelda inimestega, kes vastuvõtupinkti oma vanu asju ära tooma.

Ootused kandidaadile

Vajalik on varasem töökogemus tõstukijuhina ning ka tõstuki juhilubade olemasolu.
Töö eeldab täpsust ja süsteemsust.
Vajalik on erinevate metallide tundmine.
Vajalik on ka töökogemus keskliigendiga rataslaaduriga ja traktoritega töötamise kogemus ja juhilubade olemasolu.
Väga hea soome keele oskus.

Töölepingut Soome firmaga esialgu 8 kuuks, kuid sobivuse korral ka pikemaajalist töösuhet.
Majutust kahekesi tubades.

Tööpakkumise number
#304182

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2013

CVKeskus.ee klient

EURO WORK OÜ

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme
ülemaailmselt.

Vaata rohkem