Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198373

Tõrva päästekomando PÄÄSTJA

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- päästetööde tegemine
- päästeala ennetustöös osalemine
- päästevarustuse ja -tehnika korrastamine ning hooldamine ja testimine

Ootused kandidaadile

- keskharidus
- päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele vastamine
- BC kategooria juhilubade omamine
- valmidus meeskonnatööks, täpsus, usaldusväärsus ning päästjale vastavad eetilised tõekspidamised

Ettevõte pakub

- vahetustega töö (üldjuhul 1 ööpäev tööl, 3 vaba)
- põnevaid väljakutseid ja huvitavait tööd
- head meeskonda

Lisainfo

Katseaja jooksul kohustus edukalt sooritada sisseastumiskatsed ning õppimaasumine Väike-Maarja Päästekooli päästja eriala päevaõppesse
lisainfot saab:
osakonnajuhataja Alar Roop 7669711; 5206625

Tööpakkumise number
#198373