Värsked tööpakkumised

Torupainutusseadmete opetaator eestööline)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45863

Tööpakkumise number

45863

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 1906. aastal asustatud, autotööstusele lehtmetallist tarvikute tootmisega tegelev Rootsi ettevõte, mis avab augustis uue tehase Tallinnas. Ettevõttes töötab 300 inimest, 2004. aasta käive oli 42 milj EUR.

Tööülesanneteks on töö torupainutusseadmetega

Nõudmised kandidaadile

  • Iseseisva töö oskus
  • Töökogemus tööstuslike masinate /seadmetega
  • Tehniline taiplikkus
  • Arvutioskus
  • Jooniste lugemise oskus
  • Soovitavalt inglise või rootsi keele oskus suhtlustasandil
  • Autojuhiload
  • Valmisolek vahetustega tööks

Pakume huvitavat tööd ja arenguvõimalust rahvusvahalises ettevõttes, motiveerivat töötasu, erialast koolitust nii Eestis kui Rootsis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
25. mai 2005