Värsked tööpakkumised

Torumees - keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126399

Tööpakkumise number

126399

Töö kirjeldus

TiG ja MMA toru keevitaja metallitehasesse Lahti piirkonda Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Toru keevitajal peab olema oskused nii argooniga(TIG) kui elektroodiga(MMA) torukeevitusest ja toru ettevalmistustest. Kasuks tulevad sertifikaadid torukeevitusele ja auto kasutus vöimalus

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide ~ paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused. Eriti pöhjalikult kirjeldada torutööde kogemusi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2007
Brutopalk:
Alates 170 kuni 200 EEK tunnis