Torulukksepp
Tööpakkumise number #688168

9
Maasoojus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. veebruar 2021
Kuulutus aegub:13. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö seisneb küttesüsteemi torustiku väljaehitamises, põrandakütte ja radiaatorite paigaldamises. Objektid asuvad kõikjal üle Eesti ja töö tegemiseks on töövahenditega täisvarustuses töösõiduki. Kontor asub Tallinnas.

Ootused kandidaadile

  • torutööde teostamise oskus ja kogemus

  • aktiivsus ja töökus

  • B-kategooria juhiluba

  • kohusetundlikkus ja täpsus

  • suhtlustasandil eesti keele oskus

Motiveerivat ja oskustele vastavat töötasu. Kõik tööks vajalikud vahendid garanteerime Sulle omaltpoolt ning anname ka võimaluse õppida soojuspumba tehnikuks.

 Kandideeri läbi CV Keskuse! Küsi lisainformatsiooni telefonil 5343 7097 Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#688168

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2021
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2021
Torulukksepp Torulukksepp

CV Keskuse kliendiks on Maasoojus OÜ, Saksamaa küttesüsteemide suurtootja Vaillant Group International soojuspumpade ametlik esindaja Eestis. Ettevõte tegeleb projekteerimise, müügi, paigalduse, hoolduse ja garantiiremondiga. Vajalike oskuste ja sertifikaatide saamiseks on meeskond täiendanud end mitmel pool Euroopas. Rohkem infot: www.maasoojus.ee

Vaata rohkem