https://www.cvkeskus.ee/126357

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126357

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • torutööde teostamine haiglas s.h. kraanikausside segistite paigaldus, ummistuste kõrvaldamine
  • keskütte toitmise süsteemi tundmine ja vajadusel süsteemi õhutamine


Ootused kandidaadile

  • Kohusetunne
  • Korrektsus, ausus


Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas organisatsioonis
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda


Tööpakkumise number
#126357
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Torulukksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!