Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167967

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega santehnikule Soomes.
Ühekordne projekt, palk ja tingimused kokkuleppel.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus.
Auto kasutus võimalus.
Töövahendid.

Ettevõte pakub

Kokkuleppel.

Tööpakkumise number
#167967

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
5. november 2008
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2008

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem