Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #174335

Torulukksepp (Soome)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab Soomes erinevates laevatehastes ja maaehitusel toru-, ventilatsiooni- metalli- ja elektritöid.
Pakume tööd torumehele maaehitusel.
Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Nõudmised kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus õhksoojus pumpade ja kliimaseadmete paigaldamisel.
Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- projektilugemise oskust
- kiiret paindlikku tegutsemist
- iseseisvust töö planeerimisel
- head organiseerimisvõimet
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- ausust ja kohusetundlikust
- B-kategooria juhilubade olemasolu ja auto kasutamise võimalust
- soome keele oskust

- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat ja tulemustest sõltuvat palka
- püsivat tööd sõbralikus meeskonnas

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.
Firma ei tegele tööjõuvahendusega.

Tööpakkumise number
#174335

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2009
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2009

Markland Trade OÜ on kiiresti arenev firma, kes teostab Soomes toru-, metalli-, ventilatsiooni ja ehitustöid nii maal, kui ka merel.

Vaata rohkem