Värsked tööpakkumised

Torulukksepp

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148290

Tööpakkumise number

148290

Töö kirjeldus

Ootame tööle positiivse mõtlemisega ning eelneva töökogemusega torulukseppi. Tööülesanneteks
on erinevate torusüsteemide paigaldamised laevadel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame jooniste lugemise oskust ning iseseisvust tööülesannete täitmisel. Kasuks
tuleb Skandinaavia tuletööohutuse ning tööturvalisuse koolituse eelnev läbimine.

Pakume omalt poolt kindlat tööde graafikut, konkurentsivõimelist palka, vajadusel erinevate
koolituste läbiviimist. Töölähetusega seotud kulud jäävad firma kanda.

Lisainfo

Firma ei tegele tööjõuvahendusega!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Oleme noor arenev firma, kuid kes omab läbi oma töötajate suurt kogemust laevaehituses ning
laevaremondis. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on laevade torusüsteemide ning erinevate
metallkonstruktsioonide paigaldused. Meie partneriteks on Soome laevaehituses pikaajalisi
kogemusi omavad firmad, kellel on peatöövõtulepingud otse laevatehastega.