Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142868

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tööle positiivse mõtlemisega ning eelneva töökogemusega torulukseppi. Tööülesanneteks on erinevate torusüsteemide paigaldamised laevadel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame jooniste lugemise oskust ning iseseisvust tööülesannete täitmisel. Kasuks tuleb Skandinaavia tuletööohutuse ning tööturvalisuse koolituse eelnev läbimine.

Pakume omalt poolt kindlat tööde graafikut, konkurentsivõimelist palka, vajadusel erinevate koolituste läbiviimist. Töölähetusega seotud kulud jäävad firma kanda.

Lisainfo

Firma ei tegele tööjõuvahendusega!

Tööpakkumise number
#142868

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
1. märts 2008

Oleme noor arenev firma, kuid kes omab läbi oma töötajate suurt kogemust laevaehituses ning laevaremondis. Põhiliseks tegevusvaldkonnaks on laevade torusüsteemide paigaldused, erinevad metallkonstruktsioonide paigaldamised ning laevade siseviimistlustööd. Meie partneriteks on Soome laevaehituses pikaajalisi kogemusi omavad firmad, kellel on peatöövõtulepingud otse laevatehastega.

Vaata rohkem