Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528330

Torulukksepp / Plumber

CVKeskus.ee klient
Holland
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Are you able to help us build hot and cold water supply installations like in houses, hotels and industrial buildings?

  • Producing plumbing work for housing and industry;
  • Install bathrooms;
  • Placing hot water boilers

Ootused kandidaadile

Position demands:

  • Working experience as a plumber;
  • Able to work from blueprints/drawings;
  • Flexible mentality, able to work independently but also as part of a team;
  • Understandable German or English;
  • In possession of VCA or willing to obtain VCA;
  • European driver’s license

Ettevõte pakub

What we offer:

  • Challenging job for at least 40 hours a week;
  • Long running projects;
  • Salary of € 350 / neto a week to start with (costs of insurance and housing already deducted);
  • Accommodation provided, standards according to Dutch law; €75,00 p/week
  • Guidance from our company to make you feel at home in a country far from home.
  • When necessary we offer transport from home to work.

Benefits:
  • Excellent salary and good working conditions
  • A challenging career
  • Varied work with our reliable clients
  • Punctual weekly payment
  • Continued work with good future perspectives
  • Work place visits by our field staff colleagues
  • Opportunity to obtain VCA basic safety diploma

Please send your CV in English or German to erdal.egin(at)uwv.nl

Tööpakkumise number
#528330

Asukoht:
Holland
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

Eesti Töötukassa on avalik-õiguslik juriidiline isik, kelle eesmärgiks on töötuskindlustuse seaduses ja teistes õigusaktides sätestatud korras töötuskindlustushüvitiste, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitise ja tööandja maksejõuetuse hüvitise maksmine.

Vaata rohkem