Värsked tööpakkumised

Torulukksepp keevitusoskustega

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590514

Tööpakkumise number

590514

Töö kirjeldus

Vajatakse keevitusoskusega torulukkseppasid, töö toimub Helsingi keskuses.

Nõudmised kandidaadile

Keevitusoskusega torulukksepp,
- ootame Sinult vähemalt 5-aastast töökogemust vee, kanalisatsiooni ja kütte vallas,
- ehitusprojektide lugemise oskus ehk jooniste lugemisoskus,
- laseri kasutamise oskust,
- soome keele oskus suhtlustasandil.
- Eesti või muu EU riigi pass.

KASUKS TULEB:
- isikliku auto kasutamise võimalus,
- omad tööriistad,
- eelnev töökogemus Soomes,
- Soomes kehtivate tööturva- ja tuletöökaartide olemasolu.

Ettevõte pakub

- korralikku palka vastavalt oskustele ja kogemustele
- kõik TES-is ettenähtud palgalisad
- kvaliteetset töövarustust ja tööriistasid
- laiendatud töötervishoiuteenuseid
- erinevaid vaba aja tegevusi
- elamispinda Soomes,Helsingis.

Lähem info ja kandideerimine 53029946; cv(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi. Töövestlused toimuvad Eestis.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2019
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2019

Selekta on Soome innovaatiline rahvusvaheline konsern, mis on alustanud aastal 1999. Selekta pakub personaliteenuseid Eestis, Soomes, Ungaris ja Poolas . Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil Soomest endale sobiva töö tuhanded eri ametialade esindajad. Pakume tööd ehituse, logistika ja tööstuse vallas. Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.