Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198142

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vee- ja kanalisatsioonitorustike ning seadmete paigaldus, hooldus, reguleerimine, remont
ning nendega kaasnevad kaevetööd

Ootused kandidaadile

  • Omab tehnilist kutseharidust ja eelnevat kutsealast töö kogemust,
  • suudab täita tööülesandeid iseseisvalt
  • omab loogilist mõtlemist, otsustus- ja vastutusvõimet
  • oskab lugeda jooniseid, tunneb tehnilisis süsteeme, seadmete ja aparaatide tööpõhimõtteid, torude ühendamistehnoloogiaid ja selleks kasutatavaid materjale
  • tunneb veevärgi- ja kanalisatsiooni paigaldamise põhimõtteid ja hooldust
  • omab autojuhilube

Ettevõte pakub

  • Enesetäiendamise võimalust
  • motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#198142

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Oleme Ida-Virumaal tegutsev piirkondlik vee-ettevõte

Vaata rohkem