Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549173

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab kogemustega torulukksepp
- Vee –ja kanalisatsioonisüsteemide ehitus
- Küttesüsteemide ehitus
- Materjalide arvestamine

Ootused kandidaadile

- Vähemalt 2- aastane töökogemus
- Oskus lugeda jooniseid
- Hoolikus, korrektsus ja tehniline taip
- Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
- B - kategooria autojuhiload
- Kasuks tuleb õhk-vesi ja maasoojuspumpade paigalduse kogemus

Ettevõte pakub

- Mitmekesist tööd
- Väljaõpet ja koolitusi
- Arengu võimalusi
Vastavalt kvalifikatsioonile ja oskustele väärilist tasu

Lisainfo

CV palgasooviga saata info(at)torukolmik.ee või võtta ühendust tel. 55679251 või 53423177

Tööpakkumise number
#549173

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

Seritek Grupp OÜ kaubamärgiga Torukolmik, on asutatud 22.08.2014. Tegemist on areneva väikeettevõttega, meie põhitegevuseks on veevarustuse-, kütte, -ja kanalisatsioonisüsteemide terviklahendused (ehitus, remont, hooldus).

Vaata rohkem