Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26442

Torulukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Sanitaartehniliste hooldus- ja remonditööde teostamine elamutes ja ametiruumides
2. Torustike remont ja renoveerimine
3. Kinnisvarahoolduse raames üldremonditööde teostamine
4. Väljasõit avariitöödele vastavat graafikule

Ootused kandidaadile

1. Erialane haridus või torulukksepa töökogemus
2. Üldehitustööde tundmine
3. Üldlukksepatöö tundmine
4. Laitmatu eesti keele oskus
5. Korrektne välimus ning sõltumatus alkoholist
6. Vanus 25-40 eluaastat
7. B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

1. Stabiilne ja tänapäeva nõuetele vastav töökeskkond
2. Konkurentsivõimeline töötulemustest sõltuv töötasu

Tööpakkumise number
#26442