Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315915

Torulukksepp-Ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on ehitustööde teostamine, puusepatööd ja torutööd.
Kasuks tuleb maalritööde oskus.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus
Kohusetundlikkus ja täpsus
Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonna tööks
Probleemide lahendamise oskus
Eesti ja vene keele oskus
B-kat juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskkonda ja vaheldusrikast tööd.

Tööpakkumise number
#315915

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 700 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. august 2013
Kuulutus sisestati:
5. august 2013

CVKeskus.ee klient

OÜ BREM Avarii on asutatud 01.12.2009 a.
Oü BREM Avarii on Eesti üks suuremaid avarii 24 h teenust pakkuv firma, samuti teostame kõiki muid kinnisvarahoolduse ja remondiga seonduvaid töid.

Vaata rohkem