Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320647

Torulukksepp-autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-torutööde teostamine (põhiliselt sisetööd ning avariide kõrvaldamised)
-teenindusauto (survepesu/imiauto) hooldustööde ja teenustööde tegemine
-talveperioodil teenindusautoga lume sahkamine
-veoautoga ettevõtte sisevedude tegemine

Ootused kandidaadile

-vähemalt C-kategooria juhiluba (C1 ei sobi).
-töökogemus torutööde teostamisel
-töökogemus survepesuautoga töötamisel
-väga hea eesti keel kõnes ja kirjas
-täpsus ja korrektsus töös ja asjaajamises
-suhtlemisoskus ja sõltumatus alkoholist

Ettevõte pakub

-uus ja korralik tehnika (soetamisel)
-töötasu alates 1000 eur bruto, mis laekub alati õigeaegselt ja millelt on makstud kõik maksud
-stabiilne töökoht ja mõõdukas töökoormus
-töökoht sobib ka vanematale meestele

Lisainfo

Töökoht asub Laagri alevikus, Nõmmelt 2 km. Soovitatav on isikliku transpordi võimalus.

Tööpakkumise number
#320647

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2013

AS Kovek on 100% Saue vallale kuuluv ettevõte, mis tegeleb veevarustuse ja kanalisatsiooniteenuse osutamisega ning tänavavalgustuse hooldustöödega Saue vallas.

Vaata rohkem