Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297536

Toruliini operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tagada toruliini sujuv ja efektiivne töö ning kvaliteetse toodangu valmistamine minimaalsete plaaniväliste seisakutega ja minimaalsete toorainekadudega;
  • teostada toodangu õigeaegne väljavedu lattu;
  • heakorra hoidmine tootmishallis;
  • tooraine ettevedu ja etteandmine;
  • praaktoodangu tükeldamine ja/või purustamine ning pakendamine;
  • liini seadmete ja nende ümbruse, samuti kõigi teiste töötegemispiirkondade igapäevane puhastamine;
  • seadmete töös ilmnevate häirete kõrvaldamine ja väiksemad remonditööd, mis on vajalikud liini käigushoidmiseks;
  • toodangu valmistamine vastavalt etteantud tootmisplaanile;
  • toruliini käivitamine, seadmete töö juhtimine, liini seiskamine;
  • tooraine etteande tagamine;
  • tootmisraportite täitmine, tehnoraportite ja kvaliteediraportite täitmine;
  • liini seadmete tööparameetrite protokollimine vastavalt kehtestatud korrale;
  • kvaliteedimõõtmiste teostamine ja protokollimine vastavalt etteantud juhendile; ilmnenud probleemidest ja mittevastavustest vahetuse vanema informeerimine;
  • liini seadistamine.

Ootused kandidaadile

  • kõigi kasutatavate seadmete ohutu kasutamise eeskirjade tundmine;
  • plastitöötlemiskogemus;
  • keelteoskus: eesti keel kõnes ja kirjas; vene keel kõnekeele tasemel;
  • tõstukiga töötamise oskus;
  • analüüsivõime ja probleemide lahendamise oskus;
  • planeerimisoskus;
  • kohusetundlikkus;
  • teadmised matemaatikast, mis on vajalikud liini seadmete töökiiruse, meetrikaalu jt. sarnaste tööparameetrite väljaarvutamiseks.
  • arvutikasutamise oskus MS Outlook, MS Word, MS Excel.

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • kohapealset toitlustusvõimalust;
  • tööaeg 08.00 - 16.30; 16.00 -00.30; 00.00-08.30.

Tööpakkumise number
#297536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2013

Personaliotsingufirma Recruitment Estonia OÜ kliendiks on veesüsteemide ehitamise valdkonda kuuluv ettevõte.

Vaata rohkem