https://www.cvkeskus.ee/389929

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tornkraana paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389929

Tööpakkumise number

389929

Töö kirjeldus

Otsime oma kliendile Soome tööle

Tornkraana paigaldajat

Klientettevõtte Kesk-Soome kontor otsib uusi töötajaid oma kollektiivi. Suur osa tööst teostatakse lähetustena, seetõttu peab sobiv kandidaat olema valmis Soomes reisima. Töötasule lisanduvad tööreiside päevade eest päevarahad. Ka sõiduajad on töötasuga tasustatud.

Töö koosneb tornkraanade paigaldamisest ja demontaažist ehitusobjektidel. Otsime kas üksikuid töötajaid või valmis meeskonda, kellel on tugev töökogemus. Meeskonna puhul eeldame, et vähemalt ühel liikmel on kogemused ka vajalikest elektritöödest. Meeskonnas puhul piisab ka sellest, kui ühel töötajatest on heal taseme soome või inglise keele oskus. Üksinda töötajana alustades on töötajal vajalik piisavalt heal tasemel keeleoskus.

Tööd alustatakse renditöö põhimõttel, aga sobivatele töötajatele võidakse hiljem pakkuda alalise töösuhte võimalust otse kliendi alluvuses.


Nõudmised kandidaadile

- erinevate tornkraanade paigaldamise kogemus vähemalt 5 aastat
- võimeline iseseisvaks tööks, aktiivne töösse suhtumine
- valmidus töölähetusteks Soomes
- soome või inglise keele oskus tugeval suhtlustasandil
- „Työturvallisuus“ – kaarti olemasolu (vajadusel aitame sobiva koolituse leidmisel)
- EU – kodakondsus või tööluba Soomes töötamiseks.

Kasuks tuleb:
- kehtiva Soome „verokortti“ omamine


Ettevõte pakub

- Aitame vajadusel vajalike ametnike juures registreerimisel
- Vajadusel aitame sobiva korteri leidmisel.


Lisainfo

Veenduge kindlasti selles, et avalduses tuleb välja Teie vastavus esitatud nõuetele. Lisaks palume avaldusel või selle lisas tuua välja, milliste tootjate tornkraanasid olete siiani paigaldanud.

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles. Vene keeles saadetud avaldustega me ei saa arvestada. Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse kokku vestluse aeg.

Lisainformatsiooni palume küsida kirjalikult elektronposti teel (kontaktandmed leiate meie koduleheküljelt) peale avalduse saatmist.

Juhul, kui olete meie juures varem vestlusel käinud ja soovite kandideerida antud ametikohale, võtke meiega ühendust elektronposti teel!


Töötasu lisainformatsioon:
Palk alates: tunnitasu fikseeritakse vastavalt kokkuleppele klientettevõttega, seda mõjutab nii kogemus kui ka palgasoov.

Töötasule lisanduvad puhkuserahad 7,7 + 18,5 %, mis soovi korral makstakse välja igal palgapäeval. Töötasule lisandub maksevaba hüvitis: päevaraha reisitud päevade eest 40 €/päev


Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2015
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2015

FIRMA NIMI PEIDETUD

WorkPower on usaldusväärne, üle 10 aasta tegutsenud personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Värbame personali nii otse klientettevõtetele, kui ka töötama renditöö põhimõttel klientide alluvuses. Tegutseme kogu Soomes ja ka rahvusvaheliselt. Keskmiselt saab WorkPoweri kaudu aastas tööd üle 800 inimese. Liitu Sinagi meie energilise meeskonnaga!