Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62425

Tööuurija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tööoperatsioonide ajaline mõõtmine ja normeerimine
  • olemasolevate normide võrdlus uute normidega
  • normide sisestamine tootmisprogrammi ja palgasüsteemi

Ootused kandidaadile

  • eelnev tööuurimise ja normeerimise kogemus tekstiilitootmises
  • analüüsivõime
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd ja mõnusat meeskonda

Lisainfo

Töö on tähtajaline (kestus ca 6 kuud)

Tööpakkumise number
#62425
Tööuurija