Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179901

Tööturu osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööturu osakonna põhiülesandeks on kavandada tööturupoliitikat ja korraldada selle elluviimist, et tagada inimeste võimalikult kõrge tööga hõivatus, suurendada kvalifitseeritud tööjõu pakkumist, aidata kaasa Eesti ettevõtjate konkurentsivõime tõstmisele ja vähendada tööpuudusega kaasnevat kahju.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • väga head teadmised tööturu toimimisest ja majandusest nii Eestis kui mujal maailmas
  • juhtimisalased teadmised ja praktiline kogemus
  • strateegilise planeerimise ja süstematiseerimise oskus
  • hea inglise keele oskus
  • kasuks tuleb avaliku sektori töökogemus

Pakume võimalust mõjutada ja kujundada Eesti tööturu arengut professionaalses meeskonnas, rääkida kaasa olulistel teemadel ühiskonnas, arendada rahvusvahelist koostööd, ennast teostada ning oma häid ideid praktikas ellu viia.

Lisainfo

Parim kandidaat on tööturu probleeme tähtsustav, hea pingetaluvuse ja sotsiaalse närviga kogemustega juht, kellel on oma nägemus Eesti tööturu arengusuundadest ning kes suudab kolleege kaasates ellu rakendada osakonna strateegilisi eesmärke.

Tööpakkumise number
#179901