TOOTMISÜKSUSE JUHT
TAD LOGISTICS OÜ Tööpakkumine aegub 11 päeva pärast.
Tööpakkumise number #792356

1

Töö kirjeldus

Ootame Rummu tehase tootmismeeskonnaga liituma tootmisüksuse juhti, kelle peamiseks ülesandeks on tootmisprotsesside igapäevane efektiivne ja tulemuslik juhtimine. Samuti vastutab kogu tootmisüksuse tervikliku toimimise eest.

Sinu igapäeva töö hõlmab:

  • ERP süsteemis toodete tootmisvalmiduse loomist;
  • tootmisressursside planeerimist;
  • tootmise igapäevatöö planeerimist ja korraldamist;
  • tootmispersonali juhtimist ja motiveerimist;
  • kvaliteedinõuete tagamist ja arendusprojektides osalemist;
  • masinapargi toimimise ja hoolduse korraldamist;
  • tööohutus-ja tuleohutusalaste tegevuste korraldamist;

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • kõrgharidust;
  • vähemalt 3-aastast tootmisjuhtimise kogemust, soovitavalt mööblitootmises;
  • eesti keele oskust väga heal tasemel, inglise keele oskust heal tasemel, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • kaasaegseid teadmisi tootmise ja protsesside juhtimisest;
  • meeskonnatööle orienteeritust;
  • head suhtlemise ja probleemide lahendamise oskust;
  • tehnilist taiplikkust;
  • väga head arvuti kasutamise oskust, eelnevat kogemust töötamisel tootmistarkvaraga või ERP süsteemidega.

Omalt poolt pakume eneseteostusvõimalust edukas ettevõttes ning panusele vastavat kompensatsioonipaketti.

Lisainfo:

Asukoht: Rummu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Tööpakkumise number
#792356

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
TOOTMISDIREKTOR (BIRGER OÜ) Tammiste Personalibüroo OÜ
3 p. tagasi
TOOTMISDIREKTOR (BIRGER OÜ) Tammiste Personalibüroo OÜ • Jõgevamaa
Jõgevamaa
3 näd. tagasi
MEISTER Nordicelement Tallinn OÜ
2300 - 2500 €/kuus
4 päeva jäänud
MEISTER Nordicelement Tallinn OÜ • Tallinn
Tallinn
TOOTMISETTEVÕTTE LAOJUHATAJA EstNor OÜ
TOOTMISETTEVÕTTE LAOJUHATAJA EstNor OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
MEISTER Saku Metall AS
MEISTER Saku Metall AS • Tallinn
Tallinn
VAHETUSEVANEM NEROSTEIN OÜ
Alates 2000 €/kuus
VAHETUSEVANEM NEROSTEIN OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki