Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61402

Tootmistsehhi meister

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmise jälgimine ja töötajate töö korraldamine. Kauba liikumiste ja ladustamise organiseerimise ning kontrolliga seotud igapäevase häireteta töö tagamine oma pädevuse piires.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt lihatehnoloogia erihariduse olemasolu
Eelnev töökogemus toiduainete tootmises
Kogemused ja oskused inimestega tööks
Teotahteline ja korrektne

Konkurentsivõimelist töötasu ja rohkesti mitmekesist tööd kiirestiarenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#61402