https://www.cvkeskus.ee/35501

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35501

Tootmistsehhi meister

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevase töö organiseerimine ja kontroll lihatööstuse tootmistsehhides.


Ootused kandidaadile

Soovitavalt lihatehnoloogi hariduse olemasolu
Eelnev töökogemus toiduainete tootmises
Teotahteline ja korrektne


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu ja rohkesti mitmekesist tööd kiirestiarenevas ettevõttes.


Tööpakkumise number
#35501
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Tootmistsehhi meister
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!