Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736191

TOOTMISTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Tartu tehase meeskonnaga liituma TOOTMISTÖÖTAJAT, kelle peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete klaastoodete valmistamine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:

  • oled heas füüsilise vormis (töö sisaldab raskuste tõstmist)
  • oled kohusetundlik, positiivne, täpne, korrektne ja hea meeskonnatöötaja
  • soovid õppida ja areneda
  • oled valmis vahetustega tööks
  • valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • väljaõpet kohapeal

  • arenguvõimalusi spetsialistide juhendamisel

  • häid töötingimusi ja tööriideid

  • spordi- ja tervisetoetusi ning ühisüritusi

  • kollektiivpuhkust suvel ja talvel

Tööpakkumise number
#736191

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1150 - 2150 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. november 2021
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2021

Soojustusmaterjalide ja akustiliste ripplagede turustus Puidu; ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük

Vaata rohkem