Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338480

Tootmistöötaja (puitdetailide valmistamine, pakkimine, abitööd)

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puitdetailide valmistamine, töötlemine
  • puitdetailide pakendamine pakkeliinil ja/või komplekteerimine vastavalt kvaliteedinõuetele
  • tootmise abitööd

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • omab eelnevat töökogemust (eelistatud tööstuses)
  • on korrektne, täpne ja valmis meeskonnatööks
  • on valmis füüsiliseks tööks kahes vahetuses

Pakkumisel on mitmed erinevatel oskuste tasemetel ametikohad: puiduseadmete oskustega töökohad: puitdetailide pakendamine ja kvaliteeditingimuste jälgimine; tootmise abioperatsioonid, mis ei vaja puutöökogemust.

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Virumaal Laekveres. Töö toimub kahes vahetuses 6.00-14.30 ühel nädalal ja 14.30-23.00 teisel nädalal. Pakume tööandja poolt lõunat ja sportimissoodustust.

Tööpakkumise number
#338480

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. mai 2014
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2014

AS Palmako on rahvusvahelisse metsa- ja puidutööstusgruppi Lemeks Grupp kuuluv juhtiv freesprussist aia- ja suvemajade, palkmajade, liimpuittoodete ning puidugraanulite tootja. Ettevõtte käibest moodustab 99% eksport. Meie tootmisüksused asuvad Tartumaal Kavastus ja Lääne-Virumaal Laekveres, meil töötab kokku 280 inimest.

Vaata rohkem