Värsked tööpakkumised

Tootmistöötaja (Mäos)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562457

Tööpakkumise number

562457

Firma nimi peidetud Tootmistöötaja (Mäos)

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete klaastoodete valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- oled kohusetundlik, positiivse ellusuhtimisega ja hea meeskonnatöötaja
- soovid õppida ja areneda
- oled valmis vahetustega tööks (6.00-14.30 ja 14.15-22.45)
- valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
- stabiilset ja püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes
- töötasu katseajal al 900 eurot (bruto) ja peale katseaega keskmiselt 1100 eurot (bruto)
- väljaõpet kohapeal spetsialistide juhendamisel
- häid töötingimusi ja tööriideid
- spordi- ja tervisetoetusi ning ühisüritusi
- lisapuhkust talvel

Lisainfo

Töö toimub kahes vahetuses:
- 06.00-14.30
- 14.30-23.00

Töökoht asub Järvamaal Mäos.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. november 2018
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2018

Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse. Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside, klaaspakettide ja karastatud klaasi tootmisega ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Baltiklaas on suurim klaaspakettide, tuletõkkeklaasi ja karastatud klaasi tootja Eestis. Professionaalsus ja rahvusvaheline oskusteave on ettevõtte määravateks tugevusteks. Oma laiaulatusliku tootevalikuga ja pakutavate erilahendustega oleme kindlustanud endale turul juhtiva positsiooni.

Baltiklaas on osa ülemaailmselt tegutsevast ettevõttest SAINT-GOBAIN ning moodustab osa üleeuroopaliselt tegutsevast äriüksusest SAINT-GOBAIN GLASSOLUTIONS. Kuulumine SAINT-GOBAIN gruppi tagab uuendusmeelsuse ja rahvusvahelisel tasandil oskus- ning juhtimisteabe kasutamise.