Tööpakkumise number

585538

Jalax AS Tootmistöötaja

Töö kirjeldus

Tootmistöötaja teeb kvaliteetselt ja efektiivselt erinevaid tööoperatsioone metallitööpinkidel. Valmistooted leiavad koha koolides, raamatukogudes, kontorites, haiglates spordirajatistes jm.

Nõudmised kandidaadile

oled püsiv ja järjekindel õppima uusi oskusi, valmis meeskonnatööks.

saad teadmised ja oskused kohapeal ning Su töö on huvitav ja mitmekesine;
teenid hea tööga oskustele vastavat tasu;
tööaeg on 8 tundi ning vahetuste alusel;
pakume puhkust suvel ja talvel, taskukohast lõunasööki ja häid olmetingimusi.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Tootmistöötaja

JALAX AS

AS JALAX on 1993 aastal asutatud Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis on spetsialiseerunud metallmööbli ja metallkomponentide tootmisele. Aastate jooksul on AS JALAX arenenud Eesti üheks juhtivamaks metallmööbli valmistajaks. AS JALAX hindab kõrgelt professionaalseid tööoskusi, oma töötajaid ja keskkonnasõbralikku tootmist. Ettevõttes töötab 140 inimest, 90% toodangust läheb välisturgudele.

Vaatan ettevõtte profiili