Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434315

TOOTMISTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kahele tootmistöötajale: vedelikjahutusega induktorite koostajale ja sagedusmuundurite reaktorite mähkijale. Töö sobib meesterahvale.

Ootused kandidaadile

  • valmidus vahetustega tööks (12- tunnised vahetused sh. öövahetused, tööaja algus 7.30 ja 19.30);
  • valmidus tööks seadmetega ja arvutiga;
  • töökus, täpsus ja hea rutiinitaluvus;
  • eesti- või vene keele oskus suhtlustasandil;
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet, stabiilset tööd, põhitöötasu ja tulemustasu;
  • kaasaegseid töö- ja olmetingimusi, ettevõtte poolset transporti Tallinnast ja Maardust;
  • soodustusi sportimiseks ja massaažiks.

Kui tunned, et see pakkumine on mõeldud just Sulle, siis kasuta nuppu “Soovin kandideerida”. Lisainfo telefonil 6510165, personalijuht Riin Anton.

Tööpakkumise number
#434315

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Trafotek OY on asutatud 1983. aastal Soomes. Ettevõte on spetsialiseerunud innovatiivsetele lahendustele filtrite, reaktorite ja transformaatorite tootmises. Meie peakontor asub Turu lähedal Kaarinas, tootmisüksustega Soomes, Hiinas, Brasiilias ja Eestis. Ligi 75 miljoni eurose müügikäibe ja 400 töötajaga ettevõte on kasvamas tugevaks rahvusvaheliseks kontserniks üha globaalsemas äritegevuses ja kiiresti arenevas ärisektoris. Eesti tehas, mis tegeleb induktorite ja trafode tootmisega, paikneb Jüri lähedal Rae Tehnopargis. Ettevõte on sertifitseeritud ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS18001 nõuetele. Hetkel töötab Eesti ettevõttes 300 töötajat.

Vaata rohkem