Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697753

TOOTMISTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind, kiire ja täpne

Sinu tööülesanneteks on maitseainesegude segamine, pakendamine ja nende teisaldamine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib Sinule, kui oled:

  • heas füüsilises vormis (töö eeldab kuni 25 kg raskuste tõstmist)
  • valmis õppima ja omandama uusi teadmisi
  • töökas, iseseisev, täpne ning omad vastutustunnet

Ettevõte pakub

  Pakume Sulle:

  • tulemusliku töö eest brutotöötasu 1400 eurot (lõplik töötasu sõltub Sinu töötulemustest)
  • erinevaid ettevõtte soodustusi (sh spordikompensatsioon ja

toitlustamine tööl)

  • tasuta transporti Tallinn – Saue -Tallinn

Töökoht asub Sauel

Töötamine toimub kahes vahetuses E-R 07:00-15:05 ja 15:00-23:00

Tööpakkumise number
#697753

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. mai 2021
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2021

Saue Production OÜ kuulub Solina Group’i. Solina on rahvusvaheline toiduainetööstuse grupp, mis toodab maitseainesegusid. Solina Group’is töötab üle 1700 inimese, meil on 18 tehast Euroopas; käive küündib 450 miljoni euroni.

Vaata rohkem