Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550442

Tootmistöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1035 €/kuus
Kuulutus sisestati: 9. august 2018
Kuulutus aegub: 7. september 2018

Töö kirjeldus

Termopaneelide tootmine; materjalide ettevalmistus, materjalide komplekteerimine, elemendi koostamine, avatäidete paigaldus elementidele

Väljaõpe kohapeal, eelnev töökogemus ei ole nõutav

Ootused kandidaadile

Töötahe ja kohusetundlikkus

Töötasu alates 900 eurost kätte ning töötulemustest sõltuvat töötasu
Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
Kvaliteetseid töövahendeid ja kaasaegseid töötingimusi
Toetavat nooruslikku meeskonda
Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees
Soodustusi erinevates spordiklubides, rahvaspordi üritustel

Tööpakkumise number
#550442

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2018
Kuulutus sisestati:
9. august 2018

Meteki missioon on pakkuda energiasäästlikke ja kvaliteetseid täislahendusi hoone välisfassaadi ehitamiseks. Oleme usaldusväärne ja kindel partner projekteerimisel, tootmisel, projektijuhtimisel ning paigaldamisel.

Vaata rohkem