Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641642

TOOTMISTÖÖTAJA Haljalasse

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 25. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. märts 2020

Töö kirjeldus

Vajame töömahu suurenemise tõttu juurde tublisid ja töökaid
TOOTMISTÖÖTAJAID
Kõike ei saa kohe osata, eriti veel ilusat mööblit toota. Seetõttu õpetame vajalikud oskused töö käigus hakkajatele meistrimeestele töö käigus kohapeal!

Ootused kandidaadile

Töökus, kohusetunne ja töökus!

Ettevõte pakub

Väljaõpe toimub töö käigus kohapeal!
Veel hoolitseme selle eest, et Sa saaksid mugavalt tööle ja koju!
Tasuta transport on suundadel
o Kiviõli (Püssi, Rannu) – Kunda- Haljala
o Kiviõli- Erra- Sonda- Ulvi- Rakvere- Haljala
o Tamsalu- Kiltsi- Väike- Maarja- Veltsi- Haljala
o Tapa-Kadrina- Aaspere- Haljala
o Altja-Kavastu-Haljala
Tööaeg on küll kahes vahetuses, kuid öösel saad Sa siiski oma voodis magada, sest tööajad on mõistlikud: 06.00-14.30 ja 14.30-23.00

Tööpakkumise number
#641642

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem