Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519960

Tootmistöötaja (Elvas)

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 21. veebruar 2018
Kuulutus aegub:20. märts 2018

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on Elva tehase tootmisjuhtkonnalt saadud tootmisülesannete efektiivne täitmine vastavalt kogustele ja kvaliteedinõuetele oma liinilõigus.

Ootused kandidaadile

Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:
- Sul on kõrge stressitaluvus ja valmisolek vahetustega töötamiseks (sh öises vahetuses)
- Sa oled füüsiliselt heas vormis ning valmis füüsiliseks tööks
- Sul on töötahe ja Sa oled tulemustele orienteeritud
- Sa oled täpne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks
- Sa valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

- tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
- väljaõpet kohapeal spetsialistide juhendamisel
- kaasaegset töökeskkonda
- tööpanusele vastavat töötasu

Lisainfo

Töö toimub 12tunnistes vahetustes:
07.00-19.00
19.00-07.00

Töökoht asub Elvas, Tartumaal.

Tööpakkumise number
#519960

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2018

Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse. Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside, klaaspakettide ja karastatud klaasi tootmisega ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Äriüksus Saint-Gobain Sekurit Eesti toodab autode esi- ja küljeklaase kõigile enamlevinud automarkidele.

Saint-Gobain Glass Estonia SE annab Eestis tööd üle 500 töötajale.

Vaata rohkem