Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719002

TOOTMISTÖÖLIST JA LAOTÖÖLIST

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Akende, uste – ja fassaadide valmistamine tehases

  • Toodangu pakkimine ja väljastamine

  • Kvaliteedi kontrollimine

  • Tootmisplaani täitmine

Ootused kandidaadile

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga töökohta

  • Mõistvat suhtumist ja sõbralikku kollektiivi

  • Transporti töökohale Väljaõpet ja tööriietust

  • Stabiilset ettevõtet ja püsivat töösuhet

  • Põhitöötasu ja lisaks tulemustasu

  • Töö toimub ühes vahetuses

Lisainfo

Kandideerimiseks saada elulookirjeldus meiliaadressile priit(at)seicom.ee. Lisainfot tööpakkumise kohta saad telefonitsi (+372 526 6460, Priit). Ettevõtte kohta saad rohkem infot meie kodulehelt www.seicom.ee.

Tööpakkumise number
#719002

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2021
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2021

Ettevõte põhitegevusalad on transportteenus EV piires, kosmeetika teenused, ehitus-ja elektritööd. Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine

Vaata rohkem