Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638746

Tootmistöölised viimistlusosakonda

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 4.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 5. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 5. märts 2020

Töö kirjeldus

Lõnga viimistlusosakonna tootmistööline.

Ootused kandidaadile

- töökus ja kohusetundlikkus
- valmisolek vahetustega tööks
- töö on sobilik nobedatele naistele

Ettevõte pakub

- töötasu alates 4.50 €/h + tulemustasud
- stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
- toetavat meeskonda
- kollektiivpuhkust
- väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#638746

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2020

Danspin AS-i põhitegevusalaks on villase vaibalõnga värvimine. Ettevõte pälvis 2016. aastal Eesti Gasellettevõtte tiitli, mida omistatakse ettevõtetele, kes on viimase 3 aasta jooksul oma käivet ja kasumit kasvatanud rohkem kui 50% ja loonud rohkelt uusi töökohti. Viimase 5 aastaga on investeeritud 2,7 miljonit eurot tootmishoonetesse ja –seadmetesse. Laienemine ja investeeringud jätkuvad ka lähiaastatel.

Vaata rohkem