Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57822

Tootmistöölised puitaknatehases (viimistlejad, sulustajad, lihvijad, klaasijad, silikoonijad, puidupingijuhid)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • akende viimistlemine (püstolvärvimine), puitdetailide viimistlemine
  • akende suluste montaaz
  • puitdetailide lihvimine
  • klaasitud avatäidete silikoonimine

Ootused kandidaadile

  • kesk- või keskeriharidus
  • tahe teha tööd ja füüsiline vastupidavus
  • valmidus meekonnatööks

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal
  • kaasaegset töökeskkonda
  • head meeskonda
  • motiveerivat tasu
  • pikaajalist koostööd

Tööpakkumise number
#57822