Värsked tööpakkumised

Tootmistööline/Komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 544625

Tööpakkumise number

544625

Töö kirjeldus

Seoses uute tootmisseadmete kasutusele võtuga ning tootmismahu suurenemisega vajab ettevõte lisatööjõudu.
Soovime meeskonda juurde leida kiirete kätega komplekteerijat, kelle ülesandeks on puhta pesu komplekteerimine vastavalt tellimuslehtedele.

Nõudmised kandidaadile

Kogemus ei ole oluline, väljaõpe on meie poolt, sest töö on kiiresti õpitav, kuid sobilik kandidaat peaks olema siiski heas kehalises vormis, tervislike eluviisidega, väga kiire õppimsvõimega ning armastama teha kiiret füüsilist tööd. Lihtne sinasõprus arvutiga vajalik.
Eesti keele oskus suhtlus tasandil vajalik.

Omalt poolt pakume toredat kollektiivi, stabiilset töökohta ja kindlat töötasu. Pakkuda on nii täis, kui ka osalise ajaga. Võta julgelt ühendust!
Asume Kohilas

Lisainfo

Töökoht asub Kohilas. Ühendust võtame ainult sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. august 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 700 EUR kuus

Tallinna Pesumaja varustab majutus-, transpordi- ja meditsiiniasutusi igapäevaselt puhta voodipesuga (pesurent) ning osutab ka traditsioonilist pesupesemisteenust. Parima puhtusastme saavutamiseks kõige säästlikumal viisil on ettevõte varustatud kaasaegseima tehnoloogiaga ning juhtimissüsteem on vastavuses ISO 9001:2008 ja 14001:2004 standardite nõuetega.

Tallinna Pesumaja tootmisüksus asub Kohilas.