Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516525

Tootmistööline(harjaliini operaator-seadistaja)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on tänavapuhastusharjade valmistamine ja pakkimine.

Ootused kandidaadile

valmidus vahetustega tööks (8-tunnised vahetused sh. öövahetused)
täpsus ja korrektsus
tehniline taip
väga hea eesti keele oskus
valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

stabiilset tööd rahvusvahelises ettevõttes
püsivat töösuhet
väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Töökoht asub Saue linnas, Harjumaal.

Tööpakkumise number
#516525

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2018

AS Sajakorpi on 1999.a. asutatud tänavapühkimisharju tootev ettevõte, kelle klientideks on erinevad teede- ja tänavapuhastusmasinate tootjad ning kasutajad üle maailma.
AS Sajakorpi kuulub Sajas Group kontserni, mille emaettevõte asub Soomes.

Vaata rohkem