Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #830652

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine  puidutööpinkidel operaatorina või kvaliteedi kontrollijana (höövel, sorteerliin, pakisaag, lintsaag jt). Materjali vastuvõtmine, sorteerimine, kvaliteedi kontrollimine, pakkimine,andmete sisestamine tootmisprogrammi.

Töö sobib nii naisele kui mehele.

Ootused kandidaadile

Töötahet

Kohusetundlikkust ja täpsust

Pingetaluvust

Ettevõte pakub

Pikaajalist töösuhet.

Väljaõpet kohapeal.

Tööriideid.

Sõidukompensatsiooni.

Päevast tööaega (8:00-16:30)

Töötasu alates 1000 eur/kuus

Tööpakkumise number
#830652