Tootmistööline VIP2

PARMET AS

Tööpakkumise number

595577

Töö kirjeldus

Otsime taipliku loomuga teotahtelist tootmistöölist, kelle igapäevategevus seisneks töös metallitöötlusseadmetel (sh painutuspingid, freespingid, stantsmasinad, rullvaltsmasinad) või kõikvõimalikud abitööd (komplekteerimine, pakendamine).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame eelkõige:

tehnilist taipu
eesti keele oskust
kohusetundlikkust, ausust ja täpsust
õppimisvõimet ja töötahet

Kasuks tuleb kahtlemata varasem kogemus metallitööde alal ning CNC-tööpinkide kasutamisel.

Töötaja peab olema valmis tööks vahetustes (hommikune või õhtune).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

konkurentsivõimelist töötasu
väga häid töötingimusi
meeldivat kollektiivi ja mugavat töökeskkonda
kohapealset väljaõpet ja edasisi enesearendamise võimalusi
vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Töö asukohaks on meie tehas Otepääl.

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
7. mai 2019
Soovin kandideerida

Tootmistööline

PARMET AS

AS Parmet on tunnustatud pikkade kogemustega ehitusmaterjalide tootja. Meie tootevalik hõlmab eelkõige metall-lagesid, fassaadikatteid, profiile, kuid ka palju muud huvitavat, mida lehtmetallist toota on võimalik.

Meie kaasaegne tehas asub Otepääl, kontor on meil lisaks Otepääle veel ka Tallinnas.

Avan ettevõtte profiili