Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531796

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime taipliku loomuga teotahtelist tootmistöölist, kelle igapäevategevus seisneks töös erinevatel metallitöötlusseadmetel (sh painutuspingid, freespingid, stantsmasinad, rullvaltsmasinad) või kõikvõimalikud abitööd (komplekteerimine, pakendamine).

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame eelkõige:

tehnilist taipu
eesti keele oskust
kohusetundlikkust, ausust ja täpsust
õppimisvõimet ja töötahet

Kasuks tuleb kahtlemata varasem kogemus metallitööde alal ning CNC-tööpinkide kasutamisel.

Töötaja peab olema valmis tööks vahetustes (hommikune või õhtune).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

konkurentsivõimelist töötasu
väga häid töötingimusi
meeldivat kollektiivi ja mugavat töökeskkonda
kohapealset väljaõpet ja edasisi enesearendamise võimalusi
vaheldusrikast ja huvitavat tööd

Töö asukohaks on meie tehas Otepääl.

Tööpakkumise number
#531796

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1250 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. mai 2018
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2018

AS Parmet on tunnustatud pikkade kogemustega ehitusmaterjalide tootja. Meie tootevalik hõlmab eelkõige metall-lagesid, fassaadikatteid, profiile, kuid ka palju muud huvitavat, mida lehtmetallist toota on võimalik.

Meie kaasaegne tehas asub Otepääl, kontor on meil lisaks Otepääle veel ka Tallinnas.

Vaata rohkem