Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52586

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellimuste vastuvõtmine
  • Tellimuslehtede alusel tootekomponentide ettevalmistamine toote komplekteerimiseks
  • Tootekomponentide ja toodete kontrollimine
  • Tellimuste ettevalmistamine välja saatmiseks
  • Toodete märgistamine vöötkoodiga

Ootused kandidaadile

  • Oled nõus tööle asuma Inglismaale
  • Tead inglise keelt suhtlustasandil
  • Oled valmis sõlmima tööleping pikkusega 6 kuud
  • Oled hea kohanemisvõimega

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd (40t nädalas)
  • Töötasu £5,05 (bruto) tunnis
  • Ületundide tegemise võimalust
  • Majutust £50 nädalas (koos kommunaalmaksudega)

Lisainfo

Kandideerimiseks saada meile oma INGLISEKEELNE CV aadressile dina@bhc.ee. Kui on küsimusi, võtta ühendust tel: 66 96 740.

Tööpakkumise number
#52586