Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464769

Tööpakkumise number

464769

Töö kirjeldus

Pakume tööd lao ja tootmistöö kogemusega mõtlevale mehele ( mööbel-sisustuskaubad).
Igapäevatöö on:
* detailidest toolide kokkupanek
* pakkimine--kleebistamine-komplekteerimine

Tööaeg E-R kella 7:30-16:00.
Töökoht asub Vahi Tööstuspargis.

Nõudmised kandidaadile

* soov teha iseseisvalt intensiivset tööd
* oskus kasutada tööriistu ( trell, käsiklammerdaja jne.)
* hea tervis ja füüsiline vastupidavus
* tahtmine ja harjumus enese järelt koristada

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* võimalust areneda õpipoisist meistriks
* kindlat tunnipalka ja uusi kogemusi

Lisainfo

Lisainfo: Tiina Siilivask telef. 52 33 687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2017
Kuulutus sisestati:
16. märts 2017

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.