Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142455

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tootmisoperaatorid panevad kokku, katsetavad ja pakivad ettevõttes toodetuid seadmeid. Töö ei ole füüsiliselt raske, kuid nõuab näpuosavust detailide käsitlemisel.

Ootused kandidaadile

  • Positiivset suhtumist
  • Kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja koolitusi
  • Stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#142455

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

Sievert Eesti AS on rahvusvaheline firma, mille tegevusalaks on professionaalsete vedelgaasi põletite ja katuse kattematerjalide keevitusmasinate tootmine. Emafirma Sievert AB asub Rootsis ning on üks maailma juhtivatest kütte-, joote- ja keevitusseadmete tootjatest ja turustajatest. 99% toodangust läheb ekspordiks. Ettevõttel on 47 töötajat.

Seoses töömahu suurenemisega otisme oma naiskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem