Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212758

Tööpakkumise number

212758

Töö kirjeldus

Erinevate küpsetiste ja maiustuste tootmis- ning pakendamisprotsessis osalemine.
Olla väikse, kuid tööka meeskonna vajalik osa.
Küsi julgesti lisa, kui ei karda füüsilist tööd, oled töökas, aus ning otsid pikemaajalist töösuhet.

Nõudmised kandidaadile

Töökus
Ausus
Ratsionaalne mõtlemine
Hea füüsiline vom ja tervis
Vene keele oskus tuleb kasuks, aga pole kohustuslik.

Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd ja normaalset palka.
Väljaõpe töö käigus.

Lisainfo

Palun kandideerida AINULT CV-keskuse vahendusel.
PALGASOOV LISADA PALUN CV-sse, mitte helistada ja küsida palju palk on.
Sobiva kandidaadiga võtame ise ühendust nädala jooksul peale kuulutuse aegumist!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2010
Kuulutus sisestati:
19. november 2010

AS Maris Gilden on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb küpsiste, präänikute ja maiustuste tootmise ning müügiga. Meie toodangust üle poole eksporditakse Euroopa riikidesse.