Värsked tööpakkumised

Tootmistööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191405

Tööpakkumise number

191405

Töö kirjeldus

Osaleda erinevate maiustuste ja küpsetiste tootmisprotsessis. Olla väikse, kuid tööka meeskonna vajalik osa. Küsi julgesti lisa, kui oled töökas ja aus inimene ning otsid pikemaajalist töösuhet.

Nõudmised kandidaadile

  • Töökus
Ausus
Ratsionaalne mõtlemine
Hea füüsiline vorm ja tervis
Vene keele oskus tuleb kasuks, aga pole kohustuslik

Sobivale kandidaadile pakume stabiilset tööd ja normaalset palka.
Väljaõpe töö käigus.

Lisainfo

Palun kandideerida ainult CV keskuse vahendusel või saates oma CV mailile. PALGASOOV LISADA PALUN CVsse, mitte helistada ja küsida palju palk on. Võtame sobiva kandidaadiga ise ühendust nädala jooksul peale kuulutuse aegumist!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2010
Lisainfo palga kohta:
sobivale inimesele õiglane palk

Eesti kapitalil põhinev küpsiseid ja maiustusi tootev ettevõte.